• Venček deviatakov 2024

• Otcov oblek, biele manžety,

vreckové som dostal od tety, učiteľka tanca …

Asi mnohí z nás vedia ako to pokračuje.

V sobotu, 20. januára 2024 sa v Spoločenskej hale v Šuranoch uskutočnil Venček - slávnostný večierok našich deviatakov pri príležitosti ukončenia kurzu spoločenských tancov a správania.

Deviataci vymenili rifle a tričká za obleky, namiesto tenisiek si obuli spoločenské topánky a dievčatá boli za skutočné dámy. Venček je najmä o zvládnutí  spoločenských tancov, no naši žiaci ich zvládli s ľahkosťou, aj keď sa trocha zapotili pri niektorých náročných krokoch.

Absolvovali ho pod vedením skúseného lektora tanečnej školy ViVa Viktora Vadkertiho.

Dúfame, že prežili príjemný večer, na ktorý budú dlho spomínať a víťazovi v súťaži o kráľa Venčeka blahoželáme .