• Medzinárodný deň komplimentov

• V pondelok 24. januára sme si pripomenuli "Medzinárodný deň komplimentov" zábavnou aktivitou. Žiaci dostali čistú obálku, ktorú si vyzdobili a označili menom. Potom písali tajné odkazy - komplimenty na papieriky svojim spolužiakom, ktoré následne vložili do obálky tomu, komu bol kompliment adresovaný. Všetci si našli v obálkach niekoľko milých odkazov, ktoré ich milo prekvapili. Atmosféra bola veľmi príjemná. Aktivita sa žiakom natoľko páčila, že sa rozhodli potešiť malým lístočkom aj svojich blízkych doma. Veríme, že aj oni mali radosť.

• Olympijský odznak všestrannosti

• Naši žiaci šiesteho ročníka sa zapojili do projektu Slovenského olympijského a športového výboru s názvom "Olympijský odznak všestrannosti". Žiaci testovali v pohybových disciplínach rýchlosť, silu a vytrvalosť.

• Milí kolegovia a žiaci,

v termíne od 10.1.2022 do 14.1.2022 bude prebiehať skúšobná prevádzka zrekonštruovanej kotolne, z tohto dôvodu bude v uvedenom termíne prebiehať dištančné vyučovanie.

Za pochopenie ďakujeme.